Modrić: Bili smo savršeni, ali ništa nije gotovo

Nakon dvotjedne pauze uzrokovane operacijom slijepog crijeva na travnjake se, u prvoj utakmici osmine finala nogometne Lige prvaka, vratio veznjak Tottenhama i hrvatske reprezentacije Luka Modrić...

Iako je bio pod velikim znakom pitanja za nastup u utakmici na San Siru, Modrić je otputovao put Milana gdje mu je i menadžer Harry Redknapp ukazao povjerenje poslavši ga na travnjak u 62. minuti susreta.

''Bila je to velika utakmica, dvoboj iz nokaut faze Lige prvaka. S menadžerom sam pričao večer prije susreta i rekao mi je da razmišlja uvesti me u igru na nekih pola sata. To je i napravio i sve je ispalo savršeno'', kazao je Luka Modrić u osvrtu na utakmicu za službene internetske stranice svoga kluba.

''Osjećam se mnogo bolje, zaista dobro nakon teškoga razdoblja od dva tjedna bez utakmice ili normalnog treninga.''

>> Gattusu zbog divljanja prijeti dvostruka kazna

>> Modrić se vratio: Ovo je bila najveća utakmica

O samoj utakmici Modrić je dodao:

''Bilo je nevjerojatno. Postigli smo pogodak, dokazali da smo sjajna momčad čak i kada nam nedostaju važni igrači. Dokazali smo i da se možemo nositi s jakim sastavima i slaviti pobjede protiv njih na strani, a to je za nas velik uspjeh.''

Svjesni su svi iz kluba s White Hart Lanea da je 1-0 u Milanu bilo tek 'prvo poluvrijeme' te da će 9. ožujka u uzvratu trebati izboriti četvrtfinale natjecanja. Zna to i Modrić koji u zaključku kaže:

''Daleko je ovo od kraja. Milan je sjajna momčad sjajnih pojedinaca pa moramo ostati usredotočeni na uzvrat u kojem ćemo se morati iskazati koncentracijom i odigrati najbolje što možemo.''

''Nadam se da ćemo uzvrat svi dočekati zdravi i bez ozljeda. Budemo li u njemu igrali kao što smo u utorak, a nema razloga da tako ne bude i da ne odigramo još i bolje, nadam se da možemo u četvrtfinale.''