Milito spreman za obračun sa Schalkeom

Dobre vijesti stižu za momčad Intera dan uoči prve četvrtfinalne utakmice Lige prvaka protiv Schalkea na San Siru. Argentinski napadač aktualnog europskog prvaka Diego Milito bit će definitivno spreman za utakmicu od prve minute...

U ponedjeljak je postalo sasvim jasno kako će na raspolaganju Interovom treneru Leonardu biti 31-godišnji Diego Milito, koji se oporavio od ozljede tetive koljena, zbog koje je pauzirao pet tjedana. Milito je za Inter zaigrao već tijekom vikenda u gradskom derbiju protiv Milana, koji je slavio pobjedu s 3-0, ali kao zamjena u drugom poluvremenu.

Argentinac u 30 minuta igre nije osjetio nikakve probleme, pa La Gazzetta dello Sport izvještava da će Leonardo protiv Schalkea postaviti Milita u momčad od prve minute. U odnosu na momčad koja je igrala u zadnje vrijeme, u sastavu će zamijeniti Giampaola Pazzinija, koji nema pravo nastupa u Ligi prvaka.

Milito je prošle sezone igrao ključnu ulogu u Interovoj trostrukoj kruni, prvenstvu, Kupu Italije i Ligi prvaka, ali se ove sezone konstantno mučio u pronalaženju svoje najbolje forme...