Hoće li Redknapp napokon vratiti Kranjčaru za dvije pobjede: 'Moj san je istrčati na San Siru!'

Tottenhamova nogometna momčad nadoknadila je rezultatski manjak u 2-1 pobjedi protiv Sunderlanda u ogledu 27. kola engleskog Premiershipa. Gol za pobjedu postigao je Niko Kranjčar...

Drugi je to pogodak hrvatskog reprezentativnog veznjaka za Spurse u ovoj sezoni. Kolo ranije zabio je Boltonu u 92. minuti, također za 2-1 pobjedu svoje momčadi.

''Sjajan osjećaj. Zabiti dva gola i izboriti šest bodova iz dvije utakmice mnogo nam znači'', kazao je Kranjčar za ESPN u osvrtu na subotnji dvoboj.

''Nedostaju nam Luka (Modrić), Gareth (Bale) i Rafa (Van Der Vaart) pa ovo dokazuje da imamo sjajnu momčad i da smo sposobni i u ovoj sezoni izboriti nastup u Ligi prvaka.''

U utorak će Tottenham igrati utakmicu osmine finala Lige prvaka. Na San Siru ih očekuje Milan, a Kranjčar se nada da će biti dio londonske momčadi koja će istrčati.

''Nadam se da hoću. Kroz 90 minuta uvijek se trudite nametnuti za početni sastav u ogledu koji slijedi. Istrčati na San Siru bilo bi ostvarenje sna.''

''Niko je iskočio novim fantastičnim golom, to je nešto što trenira po završetku svakoga treninga. On je top, top-igrač '', dodao je menadžer Spursa Harry Redknapp  otkrivši i da Gareth Bale, nedovoljno oporavljen od ozljede leđa, vjerojatno neće putovati u Milano na prvu utakmicu osmine finala Lige prvaka.

Moglo bi to značiti da će Kranjčar ponovno imati mjesto u uvodnih jedanaest londonske momčadi...