Ranieri slavio

Drama u Moskvi - CSKA sustigao 2-0, Inter ekspresno odgovorio!

Prvu utakmicu današnjeg programa Lige prvaka odigrali su CSKA iz Moskve i Inter.

Nogometaši milanskog Intera došli su i do druge pobjede u drugoj utakmici pod vođenjem Claudija Ranierija. U srazu drugog kola B-skupine Lige prvaka u Moskvi su pobijedili CSKA 3-2.

Ovoljetno argentinsko pojačanje iz Lazija, 24-godišnji napadač Mauro Zarate, donio je Milanezima pobjedu golom za konačnih 3-2 u 78. minuti, minutu nakon što je Brazilac u domaćim redovima Wagner Love izjednačio na 2-2.

Inter je inače imao 2-0 vodstvo na poluvremenu zahvaljujući pogocima Lucija i Giampaola Pazzinija, kojeg je Zarate i zamijenio u 49. minuti, dvije minute nakon što je na 2-1 smanjio mladi napadač Moskovljana Alan Džagojev.

Nakon uvodnih pet neuspjeha (4 poraza i remi) na početku sezone, koji su trenera Gian Piera Gasperinija koštali otkaza niti tri mjeseca nakon što je preuzeo posao, europski prvaci iz 2010. godine vezali su dvije pobjede.