'Imamo veliko srce, opet možemo napraviti nešto čudesno'

Nogometaši milanskog Intera su drugu godinu zaredom bili kobni u Ligi prvaka za minhenski Bayern. Prošle su bili od Bavaraca bolji u finalu, a ove godine u osmini finala...

Mnogo više je bilo onih koji su mislili da će Bayern obraniti prednost od 1-0 iz prve utakmice, a sve je za Bayern bilo još ljepše nakon prvog poluvremena minhenske utakmice. Tada su vodili 2-1 (ukupno 3-1), no u nastavku je uslijedio preokret - dva pogotka Intera za prolaz među osam najboljih.

''Velika je ovo satisfakcija za sve u klubu. Vjerovali smo u ovo, na kraju krajeva i zaslužili, a sve zato jer smo momčad s velikim srcem'', govorio je nakon utakmice Argentinac Esteban Cambiasso i nastavio:

''Ovaj uspjeh mi je drag posebno zbog dvoje mojih suigrača. Julio Cesar je bio silno deprimiran na poluvremenu, jer je primio onakav prvi gol. I zbog njega smo odigrali bolje u nastavku. Također, strašno mi je drago zbog Pandeva, baš lijepo da je on zabio ključni gol.''

Cambiasso je na kraju zaključio:

''Danas je u našoj momčadi sve pozitivno. Vraća nam se uskoro i Milito, te s ovakvim srcem možemo opet u Ligi prvaka napraviti nešto predivno.''