'Imali smo 10 prilika, a zabili samo jedan gol'

Inter je na San Siru pobijedio moskovski CSKA s 1-0 u prvoj utakmici četvrtfinala nogometne Lige prvaka na San Siru, a kapetan milanske momčadi Javier Zanetti izajvio je da je, prema prilikama, rezultat mogao biti i 10-0...

Jedini pogodak za momčad koju vodi portugalski trener Jose Mourinho postigao je Diego Milito u 65. minuti. Nakon skromnog prvog poluvremena, Inter je u nastavku kreirao mnoštvo šansi, što je Zanettija inspiriralo na sljedeću izjavu:

'Bili smo bolji i zaslužili smo pobjedu, a u drugom poluvremenu smo stvorili više od 10 izglednih prilika. Nažalost, zabili smo samo jedan gol, nadam se da će nam to biti dovoljno u uzvratu. Iako je CSKA jaka momčad, nismo im na našem terenu dopustili niti jednu šansu za gol', rekao je Interov kapetan odmah nakon utakmice.