Ibra o skandalu: Materazzi je napao Balotellija u tunelu!

Barcelonin švedski napadač Zlatan Ibrahimović nakon poraza od Intera 3-1 na San Siru u prvom polufinalnom dvoboju Lige prvaka otkrio je javnosti manje vidljive i poznate detalje iz tunela za igrače nakon utakmice...

Zlatan Ibrahimović, bivši Interov, a danas Barcelonin napadač je igrao do 62. minute, a nakon dvoboja je za RAI ispričao svoju verziju događaja nakon posljednjeg sučevog zvižduka, kada je Interov napadač Mario Balotelli, koji je ušao u igru u 75. minuti, ljutito bacio svoj Interov dres na pod.

'Vidio sam da je Materazzi navalio na Balotellija i napao ga u tunelu. Nikada nisam vidio nešto slično! Da sam bio na mjestu Materazzija, ostavio bih Marija na miru. No, Materazzi ga je napao, što me potpuno prenerazilo. Da je nešto slično napravio meni, iste sekunde bih ga posložio na pod! Materazzi je radio sve moguće probleme, u Barceloninoj svlačionici nismo se mogli načuditi njegovom ponašanju. Svi smo najviše o tome razgovarali. Nakon pobjede bi svaki igrač trebao biti sretan i ponosan, a ne ganjati 20-godišnjeg suigrača kako bi se obračunavao s njime', ispričao je Ibrahimović, a prenosi Football Italia.

Potom se osvrnuo i na utakmicu, te na svoj drrugi dolazak na San Siro, nakon što je prošlog ljeta Interov dres zamijenio Barceloninim.

'Utakmica je bila teška, a Inter je igrao dosta agresivno. I sudac je napravio nekoliko pogrešaka, ali ne smijemo se vaditi na suca jer nismo igrali dobro kao obično, osim u zadnjih 20 minuta utakmice. Ja sam se vratio nakon mjesec dana pauze zbog ozljede i nisam još sasvim spreman za igru. Na našem stadionu će biti sasvim drukčija utakmica. Ja sam optimist i vjerujem u naš prolaz u finale.'

'Inter je igrao kompaktnije od nas. Uspoređujući razdoblje kada sam ja igrao u Interu, danas više gaje napadačku igru. Imaju nekoliko vrlo talentiranih igrača i vidi se da su puni samopouzdanja. Očito im je u izgradnji pobjedničkog mentaliteta u Ligi prvaka jako pomoglo što su eliminirali Chelsea. Naravno da je sve moguće u uzvratu, ali ja sam pun vjere u Barcelonu. Ako je Inter u ovoj utakmici mogao postići tri gola, onda mi pred našim navijačima možemo zabiti četiri ili pet komada!', zaključio je Ibrahimović.