Henry se uz ovacije vratio kući: Bilo mi je teško…

Nakon što su odigrali 2-2 na Emiratesu u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka, pritom ispustivši vodstvo od dva gola, nogometaši Barcelone ostali su samouvjereni u prolazak među posljednja četiri u natjecanju...

Vodstvo od 2-0 Barceloni je protiv Arsenala donio švedski napadač Zlatan Ibrahimović koji tvrdi da je u Londonu ostvareni remi dobar rezultat. 'Istina, ali moglo je biti i bolje da u 20 minuta nismo primili dva gola. Ipak, udaljeni smo jednu utakmicu od polufinala i premda smo zadovoljni ovime, moglo je i trebalo biti bolje. Sretan sam zbog svojih golova, premda bi mi bilo draže da su i osigurali pobjedu', kaže Ibrahimović.

Utakmicu punu emocija odigrao je Thierry Henry koji je u 77. minuti na travnjaku zamijenio dvostrukog strijelca. Barcelonin je napadač osam sezona bio miljenik navijača Arsenala, a sada se našao na drugoj strani. Publika ipak nije zaboravila sve što je napravio, pa ga je pri ulasku na teren nagradila velikim pljeskom.

'Remi nije loš, ali mogli smo i s prednošću na uzvrat. Ovacije koje sam primio prilikom ulaska u igru bile su nevjerojatne. Bilo mi je teško napustiti teren po završetku utakmice', izjavio je francuski napadač koji se zadržao na travnjaku Emiratesa nižući autogram za autogramom navijačima Arsenala.