Nizozemski nogometaš Arjen Robben donio je Bayernu 1-0 pobjedu protiv Lyona u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka protiv Lyona, a pred kraj utakmice trener Louis van Gaal ga je povukao iz igre...

Točnije dogodilo se to u 85. minuti kada je umjesto Robbena ušao Hamit Altintop, ali prilikom izlaska iz igre Nizozemac je reagirao ljutito i otresito, te ga je Van Gaal morao smirivati.

'Moja je reakcija bila pogrešna. Ali tako žarko želim igrati u finalu. Osjećao sam da ću imati neku priliku u posljednjim minutama, da su igrači Lyona bili rastrgani. Ali svakako nisam smio tako reagirati', objasnio je Robben koji je presudio pobjednika udarcem s 25 metara u 69. minuti.

'Za tri dana igramo protiv Borussije Mönchengladbach u Bundesligi i moram paziti da mi svi igrači ostanu zdravi. Mogu biti jako zadovoljan. Pobijedili smo Lyon, nismo primili gol i putujemo u Mönchengladbach sa zdravim Robbenom, zdravim Olićem, kao i ostalim igračim', rekao je Van Gaal o izmjenama.

'Što se Riberyja tiče, zbog njega i Bayerna nadam se da će dobiti tek jednu utakmicu suspenzije.'