Roberto Mancini došao je i do druge pobjede u drugoj utakmici na klupi Manchester Cityja. 'Građani' su u 20. kolu Premier lige kao gosti svladali Wolverhampton s 3-0...

City pod Mancinijem zasad je nepobjediv. 'Vukovima' nisu dali nikakvu šansu. Carlos Tevez je u 33. minuti probio obrambeni zid domaćina. Nakon dodavanja Craiga Bellamyja, argentinski je napadač pucao lijevom nogom, lopta je okrznula Christophea Berru i prevarila vratara Wolvesa Marcusa Hahnemanna.

Vodstvo je u 69. minuti pravom majstorijom povećao španjolski branič Javier Garrido. Iz slobodnog je udarca s vanjske strane poslao loptu pokraj živog zida i ostavio spomenutog Hahnemanna u čudu.

Konačnih je 3-0 u 86. minuti, svojim drugim pogotkom, postavio Tevez preciznim udarcem lijevom nogom s vrha šesnaesterca.

City se ovim trijumfom vratio u borbu za mjesto u Ligi prvaka sljedeće sezone.