Nogomet
SPORTOVI
Nogomet

Priveden predsjednik Anorthosis Famaguste

Predsjednik ciparskog kluba Anorthosis Famagusta, najvećeg iznenađenja u nogometnoj Ligi prvaka ove sezone, Andreas Panteli, završio je u pritvoru zbog financijskih malverzacija.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Policija je 48-godišnjeg Pantelia privela kasno sinoć, a istragu je pokrenula nakon optužbe jednog od čelnika Famaguste da je predsjednik iz klupske blagajne u dva navrata ukupno uzeo 918.498 eura.

'Istražni organi su proveli opsežnu istragu i imamo osnovane sumnje da je predsjednik kluba pronevjerio novac', izjavio je jedan policijski dužnosnik te dodao kako policija ima informacije koje će 'šokirati ciparsku javnost'.

Panteli je očekivano sve demantirao tvrdivši kako nije učinio išta nezakonito i bez dozvole Izvršnog odbora kluba.

'Sve sam činio za dobrobit kluba, a sve moje poteze znala je klupska uprava', kazao je Panteli.

Anorthosis Famagusta se ove sezone plasirao u Ligu prvaka što je najveći uspjeh u povijesti ciparskog nogometa, a čak ima priliku u posljednjem kolu izboriti plasman u drugi krug natjecanja.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍