Veliki trijumf za plasman među 8

Zagreb u četvrtfinalu nakon 'gaženja' Celja!

Rukometaši CO Zagreba osigurali su plasman u četvrtfinale Lige prvaka zahvaljujući 31-18 (14-6) pobjedi protiv Pivovarne Laško u dvoboju posljednjeg, 6. kola skupine 2 drugog kruga igranom u Ledenoj dvorani Doma sportova.

Zagreb je dominirao od prve do posljednje minute. Već na poluvremenu bilo je nenadoknadivih 8 razlike, da bi na kraju narasla na 13. Pred prepunom Ledenom dvoranom najefikasniji u sastavu Zagreba bio je Kiril Lazarov sa 10 golova.

Ovom pobjedom CO Zagreb je natjecanje u skupini okončao s osam bodova čime je osigurao jedno od prva dva mjesta u skupini. Hoće li biti prvi ili drugi znat će se nakon nedjeljnog susreta između RN Loewena i Chamberyja koji se igra u nedjelju. Za prvo mjesto Zagrfebu je potrebna pobjeda RN Loewena od jedan ili dva gola razlike.