Karabatić i društvo zaustavili Zagreb

Rukometaši Zagreba nisu se uspjeli plasirati u polufinale Lige prvaka nakon poraza na sjeveru Njemačke 30:27. Naš prvak šanse je izgubio u prvom poluvremenu kada je Kiel jednostavno uništio našeg prvaka.

Rukometaši CO Zagreba nisu se uspjeli plasirati u polufinale Lige prvaka, u uzvratnoj četvrtfinalnoj utakmici izgubili su na gostovanju kod njemačkog prvaka i europskog doprvaka Kiela sa 27-31 (11-17), a kako je prva utakmica u Zagrebu završila bez pobjednika (28-28) među četiri najbolja na kontinentu plasirao se njemački sastav.

Najefikasniji u sastavu Zagreba bili su Kiril Lazarov sa sedam i Tonči Valčić sa šest golova, a kod Kiela Dominik Klein i Filip Jicha sa po šest.

Četvrtfinale Lige prvaka: Rovovska borba i remi Zagreba i Kiela!

Kiel je bio favorit i prije prve utakmice, te pogotovo nakon rezultata u Zagrebu prije šest dana, a taj status je potvrdio i pred 9.000 svojih glasnih navijača. Od samoga početka domaći je sastav imao po nekoliko golova prednosti, a u posljednjoj minuti prvoga poluvremena bilo je i maksimalnih sedam razlike (17-10).

U drugom poluvremenu Zagrepčani su u nekoliko navrata uspijevali smanjiti na tri pogotka zaostatka, te imali priliku još više se približiti Kielu, ali je Vukić kod rezultata 24-21 u 52. minuti promašio čistu kontru, da bi kod 25-22 u trenucima kada je Zagreb imao igrača više Vori bespotrebno isključen i posljednja prilika za polufinale je propala.