SEHA liga

Zagreb pregazio Partizan: Vodeća momčad lige!

Rukometaši Zagreba pobijedili su Partizan 36:24 u 4. kolu SEHA lige...

CO Zagreb nije imao problema s Partizanom u četvrtom kolu SEHA lige. Zagrebaši su u Podsusedu slavili s 36:24. Partizan se držao prvih 20-ak minuta utakmice, no tada je Zagreb dodao gas i na poluvrijeme otišao s vodstvom 17:11. U nastavku je Zagreb otišao na plus 12 i prednost održavao do kraja utakmice.

Stepančić je zabio šest komada, dok je Šebetić upisao jednog manje. Odličan je bio i vratar Zagreba Stevanović koji je obranio 13 udaraca. Zagreb je nakon četiri kola vodeća momčad lige s osvojenih devet bodova uz utakmicu manje. Slijede Vardar i Tatran.