Ništa od obrane naslova

Zagreb nije uspio: Makedonci prejaki u srcu Vojvodine

Croatia osiguranje Zagreb u polufinalu SEHA lige nije uspio iznenaditi Vardar. Makedonski prvak je u Novom Sadu slavio s 30:22 i izborio finale, dok će zagrebaši u borbu za treće mjesto.

Zagreb je na poluvrijeme otišao s minus dva (10:12), no Vardar je 10-ak minuta prije kraja napravio seriju 4:0 i riješio pitanje pobjednika.

Kod Vardara je najraspoloženiji bio Igor Karačić s osam golova, dok je kod CO Zagreba Mario Vuglač zabio šest, a četiri dodao Luka Stepančić. Filip Ivić skupio je 11 obrana.

CO Zagreb tako neće dobiti priliku braniti naslov od prošle godine. Za treće mjesto će u nedjelju u 16 sati igrati protiv poraženog iz susreta između Brest Meškova i Tatran Prešova.