Arsene ponovno bjesni

Wenger optužuje O'Neilla za zastrašivanje suca

Menadžer Arsenala Arsene Wenger je nakon sinoćnjeg poraza optužio menadžera Aston Ville Martina O'Neilla da je na povremenu zastrašio suca Leeja Masona, što je prema Wengerovim riječima rezultiralo dosuđenim jedanaestercem za Aston Villu.

'Znam ja kako to ide. Na poluvremenu sudac dobije po prstima i onda odluke koje su 50-50 'odu' na drugu stranu. Nemam što objašnjavati, pitajte O'Neilla', bijesnio je vikao Wenger nakon utakmice tijekom koje su uvrede toliko pljuštale s obje strane da ih je nakon spornog jedanaesterca moralo razdvojiti osiguranje.

Konačnih 2:2 dovelo je Arsenal na 10 bodova zaostatka za vodećim Liverpoolom.

'Taj jedanaesterac je bio presudan trenutak. Sad samo moramo imati vjere. Kvalitetu imamo', kazao je Francuz.

Martin O'Neill je pak, potvrdio da je njegov pomoćnik John Robertson na poluvremenu pričao sa sucem Masonom.

'Nije dosudio faul na Gabrielu Agbonlahoru a bio je od njih na par koraka. Mislim da je John htio sa sucem pričati o tome. No Arsene Wenger o tome naravno ima svoje mišljenje. U svakom slučaju, mnogo je buke nizašto. Zaslužili smo taj bod. Igrali smo odlično već u prvom poluvremenu, no uzdrmao nas je taj prvi gol. Bili smo gol u zaostatku unmjesto četiri ili pet u prednosti', kazao je O'Neill.