minuta straha

VIDEO Kad poludi Lino Červar: Na udaru i hrvatski rukometaš

Lino Červar održao je još jednu zanimljivu minutu odmora na utakmici Lige prvaka.

Makedonski Metalurg, kojeg vodi hrvatski stručnjak Lino Červar, izgubio je u 5. kolu Lige prvaka kod rumunjske Baia Mare. Domaćin je tijesno slavio s jednim pogotkom razlike (21:20), a s te utakmice možda je najzanimljiviji trenutak u kojem se nije igralo.

Nakon 20 minuta igre Metalurg je gubio s dva razlike, a Červar je ljutit pozvao minutu odmora. Tada je krenula paljba po dvojici igrača, Makedoncu Filipu Kuzmanovskom i Hrvatu Marku Buviniću.

''Poslat ću te kući pješke, ti ćeš meni gubiti lopte'', rekao je Makedoncu, a onda se okrenuo Hrvatu:

''I ti isto. Tko ti je rekao da prodaješ lopte?! Koji je bio dogovor? Poštuj ekipu, poštuj druge. Poštuj malo druge, a ne samo sebe'' vikao je Červar dok je na klupa vladala tišina.

Metalurg u skupini D Lige prvaka ima dvije pobjede i tri poraza te s četiri boda trenutno drži četvrto mjesto.