Poletjele šake

Tučnjava zasjenila novi poraz Zagrebaša od Meškova, Valčiću crveni!

U 12. kolu regionalne SEHA lige rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb poraženi su kod kuće od bjeloruskog Meškov Bresta s 24-21 (13-6).

Hrvatski prvak je opet izgubio od Meškova jer je odigrao očajno prvo poluvrijeme u kojoj je PPD Zagreb postigao samo šest pogodaka. Međutim, utakmicu je zasjenila kratka tuča iz 11. minute drugog poluvremena.

U jednom od napada Meškova došlo je do kontakta nakon sučevog zvižduka, a najžustrije su reagirali Josip Valčić i Dzimitri Nikulenkau, poletjele su šake, a na centru terena u gužvi uskoro su završili svi igrači iz obje momčadi. Valčić i Nikulenkau zasluženo su dobili crvene kartone.

Za PPD su najučinkovitiji bili Ilija Brozović i Mario Vuglač s po tri gola, dok su kod gostiju prednjačili Janko Božović (6) i Dzianis Rutenka (4).

PPD Zagrebu je to već peti poraz u ligi, ali su ostali na trećem mjestu s 24 boda, koliko ima i Meškov. Vodi mađarski Veszprem s 33 boda ispred Vardara, koji ima 27 bodova, dok je našički Nexe sedmi s 10 osvojenih bodova.