Kostelić 44.

Trijumf Paerson i Heela, naši bez bodova

U današnjim skijaškim utrkama do pobjeda su došli Talijan Werner Hell u muškom superveleslalomu te Šveđanka Anja Paerson u ženskoj superkombinaciji.

Talijanski skijaš Werner Heel pobijedio je u današnjoj utrci super-G Svjetskog kupa u Val Gardeni. To mu je druga pobjeda u karijeri u Svjetskom kupu.

Drugi je bio Švicarac Didier Defago (+0,43), a treće mjesto pripalo je 39-godišnjem Šveđaninu Patriku Jaerbynu (+0,45).

Hrvatski skijaši Ivica Kostelić i Natko Zrnčić Dim ostali su bez bodova. Kostelić je završio na 44. mjestu (+2,27), a Natko Zrnčić Dim na 59. poziciji (+4,57).

U ženskoj konkurenciji švedska skijašica Anja Pärson pobjednica je superkombinacije za Svjetski kup u švicarskom St. Moritzu.

Drugo mjesto osvojila je Austrijanka Nicole Hosp sa ukupnim zaostatkom od 1.12 sekundi, dok je treća bila Švicarka Fabienne Suter.

U ukupnom poretku i dalje vodi Amerikanka Lindsay Vonn.