breaking news !: UŽIVO Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
'Medvjedi' potopljeni

Spektakl u Ledenoj: Navijači zasuli teren plišanim medvjedićima!

Hokejaši Medveščaka poraženi su u prvoj utakmici 26. kola austrijske, odnosno regionalne EBEL lige. Na svome su ledu, u Domu sportova, izgubili od Graza s 4-1...

Jedini pogodak za Medveščak postigao je Dustin Jeffrey, a nakon gola na led je palo oko pet tisuća plišanih medvjedića za dječje domove diljem Hrvatske. Akcija Teddy Bear Toss organizirana je po uzoru na NHL ligu, a u suradnji s Rotaract klubom.

Gosti su već do polovice okršaja riješili sve brige i potom rutinski priveli utakmicu kraju. Olivier Latendresse je s igračem više u posljednjim sekundama prve trećine doveo Graz u vodstvo, a onda su u drugoj dionici Austrijanci munjevito pobjegli na 4-0. Od 26. do 29. minute strijelci su bili Rodney Coleman Jarrett, Manuel Ganahl i Olivier Labelle. U 33. minuti je za “medvjede” smanjio Dustin Jeffrey, ali bio je to, pokazalo se, posljednji gol na utakmici.

Drugi je to poraz Zagrepčana zaredom, a vodeća Vienna im sada može pobjeći na tri boda prednosti ukoliko u petak pred svojim navijačima pobijedi Olimpiju.

Sljedeću utakmicu Medveščak igra u nedjeljuu gostima kod Villacha.