Infarktna završnica

Slovenci i Poljaci se umalo potukli nakon utakmice!

U 3. kolu skupine C Slovenija je došla do velike pobjede protiv Poljske i zasjela na prvo mjesto...

Infarktna završnica u derbiju skupine C pripala je našim susjedima. Ponajviše zahvaljujući većoj koncentraciji kod realizacije, ali i sjajnim slovenskim vratarima koji su natjerali Poljake na pogreške.

Poljaci su na poluvremenu imali tri pogotka prednosti, no u nastavku je Slovenija potpuno okrenula utakmicu i na kraju slavila s 25-24. Najbolji strijelac kod Slovenije bio je Mačkovšek s osam pogodaka.

Poljacima nije najbolje sjeo poraz pa su frustracije odlučili izliječiti šakama. Srećom, stručni stožeri i jedne i druge reprezentacije te suci spriječili su da sukob eskalira.