Sjajni Medveščak 'tukao' vodeći Graz u gostima!

Pobjeda protiv aktualnog prvaka Klagenfurta u prošlom kolu očito je dobro djelovala na hokejaše Medveščaka...

Zagrepčani su u 16. kolu austrijske EBEL lige ubilježili novu pobjedu. U gostima su s 3-2 svladali Graz, vodeću momčad lige, i došli do šeste pobjede u premijernoj sezoni u ovome natjecanju.

Austrijanci su poveli pogotkom Jeana Phillipea Paréa već u petoj minuti, no to nije pokolebalo 'Medvjede'. Vratili su se golom Conrada Martina u 17. minuti, a onda u drugoj trećini obavili glavninu posla.

Najprije ih je u 23. minuti u vodstvo doveo Marko Lovrenčić, da bi u 37. minuti pak u mrežu smjestio i Brad Smyth, koji je tek nedavno pojačao zagrebačku momčad. U 46. minuti je na 3-2 smanjio Christoph Harand, no bilo je to sve što su domaći hokejaši uspjeli napraviti.

U 17. kolu Medveščak očekuje novo gostovanje, na redu su Ljubljana i Olimpija.