Na krilima vratara Bogdanova

Rusi nanijeli Srbima prvi poraz na Euru

Rukometaši Srbije u drugom kolu skupine C Europskog prvenstva u Danskoj izgubili su od Rusije 25:27 (14:14)...

Početak utakmice nije sugerirao na takav rasplet je su Srbi u 12. minuti imali plus četiri (9:5). Ipak, nakon toga uslijedio je pad u igri Srbije koji su Rusi iskoristili i serijom 5:0 stigli do vodstva (10:9).

Na odmor se otišlo s neriješenim rezultatom (14:14), međutim, u nastavku utakmice Rusi na krilima fenomenalnog golmana Bogdanova, koji je imao 18 obrana, nisu ispuštali vodstvo i na kraju su stigli do vrijedna dva boda.

Jegor Jevdokimov je s pet pogodaka predvodio Ruse, dok je kod Srba se šest golova prvo ime bio Marko Vujin. (Agencija VLM)