Druga pobjeda u Ligi prvaka

Rukometaši Zagreba u nastavku razbili St. Petersburg!

Rukometaši hrvatskog prvaka CO Zagreba svladali su u Sankt Peterburgu ruskog predstavnika s 35-24 u 3. kolu A skupine Lige prvaka...

Nakon domaćeg uspjeha protiv Pivovarne Laško iz Celja i nesretnog gostujućeg poraza kod Zaporožja 31-30, igrači trenera Borisa Dvoršeka su drugu pobjedu ove sezone u Ligi prvaka osigurali izvanrednom igrom u nastavku.

Zagrebaši su imali i u prvom poluvremenu prednost od dva gola razlike, ali se na odmor otišlo s vodstvo domaćina 16-15.

No, u nastavku su hrvatski rukometaši zaigrali odlično i u obrani i u napadu, te su iz brojnih kontranapada te lepršavom igrom u napadu iz minute u minutu povećavali prednost, sve do najvećih 13 pogodaka razlike, 35-22, u završnici dvoboja.

Iduću utakmicu CO Zagreb će odigrati 20. listopada na svom terenu protiv Veszprema. (TS)