Zašto je igrao malo?

Doznajte što je ogorčeni Balić poručio Goluži!

Ivanu Baliću poraz protiv Francuza vjerojatno je pao najteže, a ostaje pitanje zašto mu Goluža nije dao veću minutažu...

Balić je sinoć u ono 'sitno' što je proveo na terenu upisao dva gola iz tri pokušaja, imao je i četiri asistencije, te jednu ukradenu loptu. Definitivno je morao igrati više, a više od svega razljutilo ga je što je Goluža u nastavku uporno forsirao Duvnjaka, iako ovaj nije mogao pogoditi apsolutno ništa.

Ivano je najprije 'poludio' u 41. minuti, kad je minutu odmora iskoristio da zagrmi na suigrače i pokuša ih bar malo prodrmati. Nažalost, nije uspjelo, premda je 'rukometni Mozart' bio bez dlake na jeziku...

„Dva je**** mjeseca smo se pripremali za ovo, a sad igramo kao pi***. Ovo je sramota! Mene je sram, majke mi“, vikao je Balić.

Drugi puta Balić je ljutnju iskazao dvije i pol minute prije kraja kod rezultata 20:24 za Francuze, kad je Golužu upitao ironično i s dozom nevjerice:

„I ti mene vadiš van?“

Podsjećamo, Goluža je sinoć izbjegao ponuditi konkretan odgovor na pitanje zbog čega je Baliću dao svega 25 minuta.

Po završetku utakmice razočarani Ivano sjedio je sam na našoj klupi. Zamišljenog, tužnog, ali i prkosnog pogleda. Reprezentativnu karijeru započeo je zlatom, a završit će je u najboljem slučaju broncom. Iako je želio. Više od ikoga želio je to zlato.

Nadamo se kako ovo nije njegov kraj u redovima Kauboja, a ode li Balić nakon Mađarske, bit će to tužni svršetak jedne lijepe priče. Zaslužio je više od bronce. Kao što je sinoć zaslužio i – više minuta.