Ostali sportovi
SPORTOVI
Ostali sportovi
Jug bolji od Primorja

Ovo je stvarno raritet: 17 minuta bez pogotka pod novim trenerom

U susretu 6. kola skupine B vaterpolske Lige prvaka Jug CO je u bazenu u Gružu svladao Primorje EB sa 9-6 (2-3, 2-0, 3-1, 2-2).

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Po tri gola za Dubrovčane postigli su Miho Bošković i Nikola Janović, a po jednoga su dodali Aaron Younger, Nicolas Constantin i Paulo Obradović, dok su Cosmin Radu i Sandro Sukno bili dvostruki, a Petar Muslim i Javier Garcia jednostruki strijelci za Riječane.

Jug je do pobjede u prvoj utakmici u kojoj ga je kao trener vodio Vjekoslav Kobešćak stigao ponajprije što čak 17 minuta nije primio pogodak, od 1:04 minuta prije kraja prve četvrtine do posljednje sekunde treće četvrtine. U tom razdoblju domaći su s pet uzastopnih pogodaka zaostatak od 2-3 pretvorili u nedostižnu prednost od 7-3.

Nakon šest kola Jug CO ima 15 bodova i nalazi se na vrhu ljestvice s mađarskim Szolnokom, dok je Primorje EB treće sa 12. Slijedi Partizan sa šest, a na dnu su Galatasaray i Spandau 04 sa po tri boda.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍