Briljiralo NHL pojačanje

Osam komada Medvjeda za sedmu uzastopnu pobjedu!

Hokejaši Medveščaka nastavili su svoj sjajan pobjednički niz u EBEL ligi. U 17. kolu su u Domu sportova slavili sedmu uzastopnu pobjedu protiv Znojma sa čak 8-4...

Znojmo je momčad protiv koje su "medvjedi" započeli pobjednički niz u Zagrebu 5. listopada (2-1), a sada su novom pobjedom protiv češkog sastava došli na samo dva boda od vodećeg Villacha, koji je na vrhu prestigao Vienna Capitalse.

Medveščak je susret prelomio u posljednjoj trećini koju je dobio s 3-0. U tom su periodu igre za zagrebački sastav zabili Dustin Jeffrey, Andy Sertić i Dario Kostović.

Dvostruki strijelac za Medveščak bio je Kyle Greentree, a po jednog su zabili i Adam Miller, Adam Naglić i Nathan Perković.

Posljednji je put Znojmo u rezultatskom egalu bio u 36. minuti golom Kima Strömberga.

Dustin Jeffrey je protiv Znojma pokazao zašto ima ugovor s Penguinsima, zabio je gol i četiri puta asistirao.

"Ovo je sjajna pobjeda. Sad lovimo Villach i Viennu za 1. mjesto. Posljednja tri-četiri tjedna igramo zaista maestralno", rekao je NHL-ovac u redovima Medvjeda.

Prilika za nastavak pobjedničkog niza Medveščaku se ukazuje već u petak kada u Zagreb dolazi pretposljednji Dornbirn. (TS)