Fantastična pobjeda

Nezaustavljivi Medvjedi deklasirali bogati Salzburg u gostima!

Hokejaši Medveščaka nastavljaju sa sjajnim igrama i pobjedama u EBEL ligi. U 24. kolu slavili su na gostovanju kod Salzburga sa čak 6-2 i tako ostvarili četvrti uzastopni trijumf...

Salzburg je poveo golom Fabija Hofera u devetoj minuti prve trećine, ali vodstvo domaćina trajalo je tek 52 sekunde. Naime, toliko je bilo potrebno da Adam Miller poravna rezultat, a već tri minute kasnije zagrebački je sastav vodio golom Dustina Jeffreyja.

U drugoj dionici jedini je gol zabio Nathan Perković i povećao vodstvo vodstvo Medveščaka na 3-1, a ukupno su se šestorica različitih igrača "medvjeda" upisala u strijelce. Do kraja su još zabili Adam Naglić, Gal Koren i Tomislav Zanoški, dok je poraz Salzburga tek ublažio Dominique Heinrich.

Medveščak je ovom pobjedom zadržao vrh ligaške ljestvice uoči nedjeljnog gostovanja kod Linza. (TS)