Pali na šesto mjesto

Medveščak zamrznut u Magnitogorsku

Hokejaši Medveščaka doživjeli su uvjerljiv poraz na nedjeljnom gostovanju u Magnitogorsku u sklopu KHL lige. Domaći je Metalurg bio bolji s 4-0…

Kanađanin Chris Lee je već u prvoj minuti utakmice doveo Metalurg u vodstvo. Prednost je u posljednjoj minuti druge trećine povećao Jan Kovar, a u završnoj je dionici s dva pogotka priču zaključio Sergej Mozjakin.

''Medvjedi'' su ovim porazom pali na šesto mjesto u Zapadnoj konferenciji na čijem je čelu SKA iz St. Peterburga.

Boravak u Rusiji Medveščak će okončati u utorak kada gostuje u Čeljabinsku kod Traktora. (TS)

KHL liga, nedjelja:

Metalurg - Medveščak 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)

Redoslijed, Zapadna konferencija: 1. SKA 59 bodova (27 utakmica), 2. Dinamo Moskva 55 (27), 3. Dinamo Riga 50 (25), 4. CSKA 43 (27), 5. Donbass 42 (26), 6. Medveščak 41 (27)…