Kad je najviše trebalo

Medveščak velikom pobjedom u Salzburgu izjednačio seriju!

Hokejaši Medveščaka slavili su u 4. utakmici četvrtfinalne serije doigravanja EBEL lige na gostovanju kod Red Bull Salzburga sa 5-2, te tako vratili prednost domaćeg leda...

Medveščak je na najbolji mogući način reagirao nakon domaćeg 5-2 poraza u Zagrebu prije tri dana i identičnom pobjedom protiv najskuplje momčadi lige u Salzburgu izjednačio seriju na 2-2.

Golove za "medvjede" zabili su Dario Kostović, Andy Sertić, Adam Miller, Kyle Greentree i Kenneth Macaulay. Red Bull je poveo golom Justina Di Benedetta u 12. minuti prve trećine, a potom su uslijedila četiri uzastopna gola Medveščaka, od kojih je prvi, onaj Kostovićev na asistenciju Jakuba Gašpareviča, uslijedio već tri i pol minute kasnije.

Peta utakmica serije koja se igra na četiri dobivene utakmice na rasporedu je već u utorak u Zagrebu. (TS)