FOTO Ludnica traje: Tjedan hokeja na ledu u Zagrebu!

Euforija oko Medveščaka i dalje traje. I to ne da traje, nego će sljedećeg tjedna imati vrhunac.

'Zig Zag Medveščak', najpopularniji je poklič ove sportske sezone u Zagrebu. On nije trajao, kako su mnogi zlobnici predviđali, pet utakmica. On traje već njih 15, a vrhunac bi mogao dostići sljedećeg tjedna kada će Medvjedi u Ledenoj dvorani igrati čak tri domaće utakmice.

Ledena dvorana Doma sportova od samog je početka EBEL sezone bila puna, a da nije bitna samo pobjeda dokazali su navijači u susretu protiv Black Wingsa iz Linza kada su Medvjedi gubili s 0:5. Na kraju je završilo 3:5, a publika nije 15-ak minuta htjela napustiti dvoranu na što su se domaći hokejaši vratili iz svlačionice i dugo pozdravljali navijače.

Vratili su im to hokejaši Medveščaka za dva dana kada su uvjerljivo svladali same prvake - Klagenfurt! Tribine su opet bile pune, publika je navijala od prve sekunde pa do posljednje, a Medvjedi su odigrali jednu od najboljih utakmica do sada.

Medvjedi sljedeća dva kola igraju u gostima protiv Graz 99ersa i Tilije Olimpije. No, tjedan koji je ispred nas bit će u znaku hokeja. U utorak 27. listopada stiže Villach, u petak 30. listopada ponovo Klagenfurt te 1. studenog Graz 99ers.

Kako bi se zahvalio za izvrsnu atmosferu u Domu sportova, KHL Medveščak će u prodaju pustiti tjednu promotivnu ulaznicu za te tri domaće utakmice po cijeni dvije (60,00 kuna). Tjedna ulaznica može se kupiti u Eventim ticket shopu u Berislavićevoj 13 u Zagrebu ili na blagajni Doma sportova (blagajna se otvara 90 minuta prije početka utakmice!).