Poraz na teškom gostovanju

Lokomotiv prekinuo Medveščakov niz od četiri uzastopne pobjede

Hokejaši Medveščaka izgubili su u susretu KHL lige u Jaroslavlju od Lokomotiva s 4-3 (3-1, 0-1, 1-1), te je zagrebačka momčad prekinula pobjednički niz od četiri trijumfa...

Medvjedi su izgubili na teškom gostovanju u Rusiji, iako su imali priliku izbjeći poraz, unatoč zaostatku od 1-3 iz prve trećine. U 44. minuti Mark Flood je izjednačio na 3-3, no Medveščak nije izdržao dokraja, Geoff Platt je zabio pobjednički zgoditak za Lokomotiv u 54. minuti. Za Medveščak su još zabili Saša Martinović (4:13) i Bill Thomas (43:57), dok su preostale pogotke za Ruse postigli Igor Jakovljev (11:23), Platt (14:43) i Kiril Kapustin (17:54).

Ovim porazom Medveščak je sve dalje od doigravanja, na 13. poziciji Zapadne konferencije s 54 boda, osam manje od trenutno osmoplasiranog Torpeda.

U četvrtak, 15. siječnja u Zagreb dolazi moskovski Dinamo.