Liga prvaka: Zagreb zamalo iznenadio Ciudad Real

U današnjem susretu 4. kola skupine C Lige prvaka rukometaši španjolskog Ciudad Reala na domaćem su terenu pobijedili Croatia Osiguranje Zagreb 32-27 (15-12).

Rukometaši CO Zagreba odigrali su vrlo dobru utakmicu na gostovanju sa Ciudadom. Prvo poluvrijeme stalno su bili u zaostaku od 3 gola razlike, ali su sredinom drugog poluvremena ozbiljno zaprijetili europskim prvacima, poveli su 21:20, ali onda je španjolska momčad pojačala ritam i u pet minuta je napravila prednost od tri gola (26-23). Nakon toga igrači Zagreba više nisu imali snage za preokret.

Kod CO Zagreba najefikasniji su bili Ivano Balić i Kiro Lazarov sa po šest pogodaka. Bio je to drugi uzastopni poraz Zagreba, prije tri tjedna izgubili su na gostovanju kod HSV Hamburga 26-35.

Momčad hrvatskog prvaka sada ima 2 pobjede i 2 poraza, a u sljedećem kolu, 15. studenoga, Zagreb gostuje kod danskog Handbolda.