Nastupio i Hirscher

Kostelić slavio u superkombinaciji i spustu

Pobjednik današnjih utrka na FIS Otvorenom prvenstvu Hrvatske je najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić...

Na taj je način Ivica znatno popravio FIS ''točke'' za start u spustu u sezoni 2014/2015.

Na današnjim utrkama FIS otvorenog prvenstva Hrvatske i Slovenije nastupio je i aktualni pobjednik Svjetskog kupa, Austrijanac Marcel Hirscher, koji je zauzeo 45. i 47. mjesto u spustu.

Kostelić je u superkombinaciji slavio ispred Natka Zrnčić-Dima, dok je u spustu iza njega smjestio Austrijanac Sebastian Arzt. Kod skijašica je u superkombinaciji prva bila Slovenka Ilka Štuhec ispred naše Saše Tršinski. U spustu je također slavila Štuhec, a najbolja je Hrvatica bila Andrea Komšić na devetom mjestu. (TS)