bez postignutog gola

'Medvjedi' poraženi u utakmici koju su obilježile tučnjave i isključenja

Hokejaši Medveščaka poraženi su u dvoboju KHL lige na gostovanju kod Sibira u Novosibirsku s 0-3 (0-0, 0-2, 0-1).

Hokejaši Medveščaka izgubili su i četvrtu utakmicu u nizu. 'Medvjedi' su nakon dva poraza u Ledenoj (Torpedo i Spartak) te u Nižnjekamsku nakon kaznenih udaraca izgubili i kod Sibira u Novosibirsku sa 0:3 (0:0, 0:2, 0:1).

Ovo je druga utakmica sezone u kojoj igrači Gordieja Dwyera nizu zabili pogodak. Vratar Taylor Danny imao je 28 obrana, a medvjedi su na vrata Sibira pucali 33 puta.

Susret je obilovao tučnjavama, pogotovo u posljednjoj trećini. Hokejaši Medveščaka imali su 54 minute, a igrači Sibira 21 minutu kazne.

Strijelci za rusku momčad bili su Kemppainen (27), Elo (39) i Šalunov (48).

Medveščak je trenutačno deveta momčad Zapadne konferencije s devet bodova. U nedjelju medvjedi gostuje kod Metalurga u Novokuznjecku.