Sedmi na Zapadu

Medveščak pao u Jekaterinburgu: U zoni za doigravanje!

Na kraju još jedne u nizu gostujućih turneja u sklopu KHL lige hokejaši Medveščaka poraženi su u Jekaterinburgu od domaćeg Avtomobilista s 2-0...

Ostali su tako Zagrepčani praznih ruku nakon pet uzastopnih utakmica u kojima su uzimali barem bod. I dalje su, međutim, čvrsto u zoni koja vodi u doigravanje. Nalaze se na sedmom mjestu u Zapadnoj konferenciji s velikih 15 bodova prednosti pred devetoplasiranim Atlantom koji je prvi izvan doigravanja.

Avtomobilist je u ponedjeljak poveo u 16. minuti prve trećine pogotkom Tobiasa Viklunda, a ''točku na i'' je postavio Igor Jemeljejev minutu prije kraja druge dionice.

Sljedeću utakmicu Medveščak igra u četvrtak u Zagrebu protiv spomenutog Atlanta. (TS)

KHL liga, ponedjeljak:

Avtomobilist - Medveščak 2-0 (1-0, 1-0, 0-0)

Redoslijed: 1. Dinamo Moskva 100 (46 utakmica), 2. SKA St. Peterburg 92 (47), 3. Lev Prag 86 (46), 4. Donbass 82 (46), 5. CSKA Moskva 82 (48), 6. Dinamo Riga 80 (46), 7. Medveščak 78 (47), 8. Lokomotiv 69 (46)...