Slijede gostovanja

Ispucali se nakon dva poraza: Super uvjerljiva pobjeda Medvjeda!

Hokejaši zagrebačkog Medveščaka s uvjerljivih su 6-1 u Domu sportova savladali Sibir Novosibrisk i tako došli do nove pobjede u KHL ligi...

Prekinuli su "medvjedi" niz od dva uzastopna poraza na domaćem ledu i razveselili svoje navijače.

Već nakon 12 minuta igre bilo je 3-0 za "medvjede", a golove su zabili Charles Linglet, Kurtis Foster i Mike Glumac. Tek je drugi gol Fostera postignut s igračem više. Na 3-1 smanjio je u 15. minuti Dmitrij Kugrjšev, ali bilo je to sve što su gosti napravili. Do kraja susreta dva je gola za Medveščak još zabio Matt Murley, a jedan Ivan Svarny.

Na ljestvici Zapadne konferencije KHL lige Medveščak drži sedmo mjesto. Zagrebačkom sastavu sada predstoji serija od četiri vezana gostovanja koja počinje ogledom protiv Metalurga u Novokuznjecku 2. prosinca. (TS)