Utakmica puna preokreta

I dalje su drugi: Medveščak kod Albe prekinuo crni niz

Hokejaši Medveščaka slavili su na gostovanju kod Albe Volan u Szekesfehervaru 3:2 u sklopu 42. kola EBEL lige.

Na taj je način zagrebački sastav prekinuo negativan niz od četiri uzastopna poraza i sačuvao drugo mjesto na ljestvici.

Nakon prvih 20 minuta igre Medveščak je gubio 1:0 nakon gola Arpada Mihalija. U osam minuta druge dionice igre Medvjedi dolaze do preokreta golovima Adama Naglića i Brandona Bucka, da bi bivši igrač Zagrepčana Frank Banham izjednačio na 2:2 u 37. minuti.

U posljednju trećinu tako se ušlo s poravnatim rezultatom, a pobjednički gol za Medveščak zabio je Saša Martinović na asistenciju Adama Millera i Kennetha MaCaulaya u 54. minuti.