Kvalifikacije za EP odbojkaša

Hrvatska sredila i domaćine Crnogorce

Hrvatska muška odbojkaška reprezentacija upisala je i drugu pobjedu u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Nakon Nizozemske Hrvatska je bila bolja i od domaćina Crne Gore s 3-1...

Prva tri seta bila su nevjerojatna dramatična, a uvodna dva otišla su na stranu naše reprezentacije rezultatom 25-23, 27-25. Crnogorci su se vratili u susret u trećem dobivši ga rezultatom 33-31, no snage za potpuni povratak nije bilo.

Hrvatska je uvjerljivo slavila u trećem setu rezultatom 25-18, čime je upisala i drugu pobjedu na turniru u Podgorici. Najbolji naš igrač ponovno je bio Igor Omrčen, koji je upisao čak 29 poena.

Treći, ujedno i posljednji susret u Podgorici naša reprezentacija igra u nedjelju protiv Rumunjske, koja je danas poražena od Nizozemske s čistih 3-0. (TS)