Ostali sportovi
SPORTOVI
Ostali sportovi
Još jedna ozljeda

Hosp mjesec i pol out

Austrijska skijašica Nicole Hosp morat će zbog ozljede ligamenata lijevog koljena, koju je zadobila prilikom pada u prvoj vožnji nedjeljnog slaloma za Svjetski kup na Sljemenu, pauzirati najmanje mjesec i pol dana.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

To znači da će Hosp, koja se trenutačno nalazi na šestom mjestu ukupnog redoslijeda Svjetskog kupa, morati propustiti i Svjetsko prvenstvo koje će se od 3. do 15. veljače održati u Val d'Isereu.

Nakon pregleda u bolnici u Innsbrucku odlučeno je kako Hosp neće morati na operaciju, već će se pokušati oporaviti intenzivnom terapijom.

>> FOTO: Riesch nova Snježna kraljica, Hrvatice podbacile

Ozljeda Hosp je drugi veliki gubitak za austrijsku žensku reprezentaciju, koja je već na početku sezone zbog ozljede ostala bez najbolje slalomašice iz prošle sezone, Marlies Schild.

Više o

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍