Vrijedi se dokopati cilja...

Ako mislite da su lijepe djevojke prisutne većinom na sportskim natjecanjima okupanim suncem, evo primjera koji će vas razuvjeriti. U hladnoj Rusiji izmoreni su biatlonci ipak u cilj stizali s osmijehom.

Norvežanin Ole Einar Bjoerndalen osigurao je na predzadnjoj utrci sezone u ruskom Hanti-Mansijsku naslov pobjednika Svjetskog kupa u biatlonu.

Norvežanin je drugim mjestom u utrci na 10 kilometara došao do ukupno šestoga naslova pobjednika Svjetskog kupa, a toliko je u povijesti biatlona skupila još samo Šveđanka Magdalena Forsberg.

U sibirskom Hanti-Mansijsku je prvi puta u karijeri slavio Nijemac Arnd Peiffer, a hrvatski biatlonac Jakov Fak bio je 59. sa dva promašaja i zaostatkom od 2.48 minuta za pobjednikom. Fak tako nije osvojio bodove, ali se ipak uspio kvalificirati za subotnju dohvatnu utrku na kojoj nastupa 60 najboljih.