Prekid serije

EBEL liga: Medvjedi pali kod prvaka

Nakon nove sjajne serije od četiri uzastopne pobjede, hokejaši Medveščaka posustali su u sklopu 25. kola austrijske (ujedno i regionalne) EBEL lige u Linzu, kod aktualnog prvaka Blackhawksa...

S minimalnih je 2-1 austrijska momčad slavila protiv "medvjeda" i to nakon što je oba pogotka postigla u prvih 13 minuta prve trećine. Marcel Wolf u 6. i Brian Lebler u 13. minuti bili su strijelci za "crnokrilaše" i to oba puta kada je broj igrača na ledu bio ravnopravan.

Medveščak se nakon toga pribrao i dobro branio, no do pogotka nije mogao sve do 53. minute utakmice! Tada je Brandon Buck, također u situaciji s jednakim brojem igrača na ledu, smanjio na 2-1, no do gola za poravnanje i produžetka "medvjedi" ipak nisu mogli.

Linz je pobjedom "vratio" jedinicu na ljestvici EBEL-a Vienni Capitalsima, koju im je Medveščak uzeo u 21. kolu.

Nakon serije od tri teška gostovanja po Austriji (dvije pobjede i poraz), Medveščak se vraća u svoj "brlog", te će u 26. kolu, 27. studenog, ugostiti Graz 99ers. (TS)