'Duvnjakove bombe ljudskom su oku jedva vidljive!'

Domagoj Duvnjak svojom izvrsnom igrom protiv Magdeburga izazvao je euforiju u Hamburgu...

Domagoj Duvnjak po prvi je put odigrao svih šezdeset minuta bundesligaške utakmice. U domaćoj pobjedi njegova HSV-a nad Magdeburgom (35-27) zabio je sedam golova. Reporter Bilda opjevao je igru Domagoja Duvnjaka. Mladom Đakovčaninu izmjerili su brzinu udarca kod jednog gola: 115 kilometara na sat!

'Kad se vine u zrak, čovjeku zastane dah. Njegove su bombe ljudskom oku jedva vidljive. Domagoj Duvnjak rukometaš je koji diže ljude na noge', stoji u tekstu Bildova novinara uz dodatak:

'Hrvat je vrijedan svakog centa njegove milijunske odštete!'

Iako se to čini teško mogućim, 21-godišnjim je hrvatskim rukometnim reprezentativcem još očaraniji trener HSV-a Martin Schwalb:

'Posebno sam radostan igrom mog 'malog',' izjavio je trener o Duvnjaku:

'Dule je prava granata! Meni je senzacionalno za što je on sposoban obzirom na svoje za rukomet vrlo mlade godine. Protiv Magdeburga je preuzimao odgovornost uvijek u ispravnim trenucima.'

Sam Duvnjak pokušava primiriti euforiju:

'Ne želim veličati svoje igre. Bila je to tek jedna od mnogih utakmica. Najviše me raduje što je moja snaga izdržala svih 60 minuta.'