Duvnjak: Bio sam prenervozan protiv Zagreba

Igor Vori i Domagoj Duvnjak proigrali su u drugom poluvremenu dvoboja C skupine rukometne Lige prvaka u dvoboju njihova HSV-a i Zagreba CO (35-26) u Color Line Areni...

U prvom su zajednički potrošili šest lopti u napadu. Dvoboj su završili s ukupno deset golova (Vori 7, Duvnjak 3).

'Bio sam uistinu prenervozan uoči dvoboja. Bilo mi je teško jer sam znao da ću igrati protiv prijatelja. Na kraju sam ipak ponosan na momčad. Poraz nije dolazio u obzir', prenosi Vorijevu izjavu Bild, dok je Duvnjak dodao:

'Previše smo toga ispromašivali u prvom poluvremenu. Dokazali smo ipak, i Vori i ja, da smo sada igrači HSV-a.'

Nakon tri dvoboja u skupini Hamburžani su trenutačno na učinku od dviju pobjeda, kao i 'zagrebaši'.