Spektakularna obrana

Čudesno: Pogledajte senzacionalni potez Ivana Balića!

Sjajan rezultat ostvarili su rukometaši madridskog Atletica u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka...

Pred 11. 267 gledatelja Atletico je pobijedio Barcelonu s 25:20 (11:10). Nakon prvih 30 minuta nije se činilo da bi Madriđani mogli tako uvjerljivo svladati Katalonce.

Imao je Atletico u drugom poluvremenu i plus šest (23:17), no brzo su primili dva pogotka, a Hombrados je u posljednjoj sekundi gostima obranio sedmerac.

Kod Atletica su najefikasniji bili Lazarov i Canellas s po šest pogodaka, a sjajnu igru pružio je Ivano Balić koji je postigao četiri pogotka. K tome, imao je i potez utakmice. U trenucima kada je Atletico igrao bez vratara Balić je upisao senzacionalnu obranu nakon protivničkog šuta.

Hombrados je na kraju imao 11 obrana, jednu više od Šterbika na drugoj strani. Kod Barcelone najefikasniji je bio Rutenka sa šest pogodaka. Za tjedan dana je uzvrat i Barcelona će se morati jako namučiti želi li na završni turnir u Köln. (Agencija VLM)