breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
'Potopili' i aktualne prvake

Crnogorci deklasirali Talijane za svoje prvo finale SP-a!

Crnogorski vaterpolisti u drugom su polufinalnom dvoboju Svjetskog prvenstva u Barceloni nadigrali aktualne svjetske prvake Talijane 10-8...

Vodili su crnogorski reprezentativci početkom posljednje četvrtine 10-4, na poluvremenu su imali 5-1, a tijekom treće četvrtine u dvama navratima plus od pet pogodaka.

Nikola Janović za pobjednike je postigao tri pogotka, dok su se dva puta među strijelce upisivali Mlađan Janović, Darko Brguljan i Aleksandar Ivović.

Za Talijane su trostruki strijelci bili Figlioli i Aicardi.

Crnogorci su tako senzacionalno došli do finala u kojem će u subotu navečer (22:15) igrati protiv Mađara. U četvrtfinalu su pobijedili još jednog favorita, Srbiju, 9-8. Sve to nakon što su turnir otvorili porazom od Grka.

Talijanska će se reprezentacija u ranijemu subotnjem terminu boriti za broncu protiv Hrvatske. (TS)