Utakmica puna tučnjava

Brlog neosvojiv: Medvjedi autoritativno otvorili 'playoff'!

U prvoj utakmici četvrtfinala doigravanja EBEL lige Medveščak je kod kuće pobijedio češki Znojmo 3:1 (Letang, Prpic 2). Igra se na četiri dobivene.

''Odlično smo počeli, brzo se vidjelo da će to biti sjajna utakmica'', kazao je trener Medvjeda Marty Raymond.

Letang je već nakon minute igre probio obranu gostiju, a sredinom druge trećine je Joel Prpic odveo na 2:0. U trećoj trećini Seda je smanjio, a zatim igrača više u trećoj sekundi, nakon jednog "otpatka" na pet metara od vrata, iskoristio opet Prpic i zaključio susret.

''Očekujem da će tako biti u nastavku doigravanja. Bilo je puno energije koje su igrači predstavili na terenu, samo tako trebamo nastaviti dalje'', dodao je Raymond..

Medveščak i Znojmo dosad su odigrali pet susreta, a ovo je bila čak četvrta pobjeda Zagrepčana. Kako se i očekivalo, medvjedi su opravdali status favorita u ovom četvrtfinalnom paru. Sljedeću utakmicu igraju već u utorak u Češkoj...(Agencija VLM)