Vikao tijekom time-outa

VIDEO Aco izgubio živce protiv Srbije te žestoko opsovao i postao hit u regiji

Hrvatski izbornik Aco Petrović izgubio je živce tijekom utakmice sa Srbijom, a njegova reakcija tijekom jednog time-outa postala je internetski hit...

Hrvatski košarkaši poraženi su u neizvjesnoj završnici protiv Srbije sa 86:77. Petrovićevi izabranici vodili su nakon prvog poluvremena i imali priliku doći do pobjede, no nekoliko crnih rupa koštalo ih je slavlja u zadnjoj pripremnoj utakmici uoči Rija.

Petrović je posebno izgubio živce sredinom druge četvrtine, kada je pozvao minutu odmora i poludio na igrače jer su prokockali osam koševa prednosti.

"Mi smo 27 poena dali na bazi naše dobre igre. Oni su 25 dali na bazi ku***! Ništa. Samo na pizdarije", vikao je Petrović igračima, a njegovu reakciju brzo je prenio niz medija u regiji.