Luda utakmica

VIDEO West Ham šokirao navijače Liverpoola, Bilićev vratar spasio Kloppa

Bilićev West Ham priuštio je razočaranje navijačima Liverpoola na Anfieldu.

U posljednjoj utakmici 15. kola Premier lige Bilićev West Ham je u nedjelju u gostima kod Liverpoola odigrao 2-2, što je novi šok za navijače "Redsa" nakon prošlotjednog poraza od Bournemoutha.

Strijelci za Liverpool bili su Adam Lallana (5) i Divock Origi (48), a hrvatski stoper Dejan Lovren odigrao je prvo poluvrijeme za domaćine. Pogotke za West Ham postigli su Dimitri Payet (27) i Michail Antonio (39).

U derbiju kola Manchester United je na Old Trafordu dobio Tottenham s 1-0 i tako je Unted ostvario prvu pobjedu nakon tri remija.

Malo radosti treneru Uniteda Joseu Mourinhu donio je Armenac Henrikh Mkhitaryan pogotkom u 29. minuti. Bio mu je to prvi gol u Premier ligi otkada je ovog ljeta stigao iz Borussije Dortmund. No, nije dočekao kraj utakmice, jer je u 85. minuti zbog ozljede morao napustiti teren.

Vodeći Chelsea upisao je devetu uzastopnu pobjedu, kod kuće je uz puno muke svladao West Bromwich Albion sa 1-0, a strijelac je bio Diego Costa u 76. minuti.