mučenje west hama

VIDEO Payet ponovno spasio Bilića, novi ogled Mourinha i Guardiole!

West Ham Slavena Bilića teškom je mukom izborio 4. kolo Liga kupa nakon minimalne pobjede protiv četvrtoligaša...

Oba Manchestera, West Ham i Tottenham izborili su 4. kola engleskog Liga kupa nakon pobjeda ove srijede. Najteže je do pobjede stigao West Ham Slavena Bilića, koji je protiv četvrtoligaša Accringtona strepio do 96. minute!

Najbolji 'čekićar' Dimitri Payet zabio je iz slobodnog udarca u šestoj minuti sudačke nadoknade i nakon četiri poraza West Hama u nizu donio malo razloga za slavlje londonskim navijačima.

Bilićev sastav u idućem kolu očekuje londonski Chelsea, koji je nakon produžetaka u utorak izbacio aktualno prvaka Engleske - Leicester City.

Nogometaši Manchester Uniteda prekinuli su niz od tri poraza 3-1 (1-1) pobjedom na gostovanju kod trećeligaša Northampton Towna.

"Crveni vragovi" poveli su preko Carricka (17), poravnao je Revell (42-11m), da bi u nastavku pobjedu sastavu Josea Mourinha osigurali Herrera (68) i Rashford (75).

Manchester City slavio je protiv Premierligaša Swanseaja s 2:1, a to ujedno znači i da će se Pep Guardiola i Jose Mourinho ponovno susresti! Nakon ogleda u prvenstvu u kojem je Guardiolin City slavio na Old Traffordu, sada ćemo novi ogled portugalskog i katalonskog stručnjaka gledati u Liga kupu. Datumi odigravanja tih utakmica još nisu određeni.

REZULTATI 3. KOLA:

Fulham - Bristol City 1-2 (Piazon 14 / Wilbraham 45, Abraham 90)
Northampton Town - Manchester United 1-3 (Revell 42-11m / Carrick 17, Herrera 68, Rashford 75)
QPR - Sunderland 1-2 (Sandro 60 / McNair 70, 80)
Southampton - Crystal Palace 2-0 (Austin 33-11m, Hesketh 63)
Stoke City - Hull City 1-2 (Arnautović 24 / Mason 45, Henriksen 90+1)
Swansea City - Manchester City 1-2 (Sigurdsson 90+3 / Clichy 49, Garcia 67)
Tottenham Hotspur - Gillingham 5-0 (Eriksen 31, 48, Janssen 51-11m, Onomah 65, Lamela 68)
West Ham United - Accrington Stanley 1-0 (Payet 90+6)